Євроруберойд

Євроруберойд є покрівельним матеріалом рулонного типу, який виготовляється з полімерного бітуму з еластичними властивостями, що наноситься на заводі на полиэстерну синтетичну основу або основу із скловолокна, що наплавляється.

Існують також матеріали на основі полімерного бітуму з клейовою  основою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдяки наявності полімерного бітуму можна зберегти еластичність матеріалу при зміні температури у великому діапазоні.

Руберойд в основному використовується для гідроізоляції даху в житлових будинках і промислових будівлях. І укладається як верхній шар. Хоча, він не дуже довговічний і простий в укладанні, але при дотриманні технологій і укладанні руберойду в два – три шара, він прослужить досить довгий термін. Руберойд можна використати при будь-якому ухилі даху.

 

 

 

 

 

 

 

 

Наплавлення євроруберойду відбувається шляхом використання газового пальника.

Оскільки руберойд є рулонним матеріалом, перед його настилом необхідно розкотити і почекати добу, поки він розпрямиться і звикне до свого нового стану.
На крутих схилах рекомендується використати два шари, на пологих ділянках – чотири.
Перед укладанням необхідно так само підготувати і поверхню. Вона має бути вирівняна і висушена.

Також, необхідно зробити плавними переходи від однієї поверхні до іншої, щоб не було різких перепадів, інакше руберойд не зможе щільно прилягати до даху.

Працювати можна тільки в суху, теплу і безвітряну погоду. Температура повітря не має бути нижча десяти градусів за Цельсієм.

Руберойд проклеюється бітумними мастиками. Для цього використовуються різні склади холодних або гарячих мастик. Руберойд накладаються з напуском 70-100 мм. Якщо утворюються здуття або пухирі, їх видаляють так само, як і при роботі з шпалерами – пухир розрізають і щільно притискують,далі обробляють вогняним пальником.

Наплавлення матеріалу можна застосовувати на:
-залізобетонні плити або теплоізоляцію
-монолітне або збірне стягування
-дерево(наприклад OSB плита)
-асфальт
-залізо.