Ondex– це французький покрівельний матеріал. Відрізняється високою міцністю, і збереженням своїх властивостей  10-15 років, – це відрізняє його від інших марок. Пластик широко застосовується в різних областях, у тому числі для тепличних і оранжерейних господарств.
Більше 60 років французька компанія RENOLIT ONDEX є світовим лідером з виробництва ПВХ матеріалів. Зараз – ця компанія представлена більш ніж у 30-країн світу.

“Ondex” виконаний у вигляді профільованих листів і призначений для використання як покрівельного так і фасадного матеріалу. Листи  Ондекс є найміцнішими серед інших аналогічних ПВХ, особливо за показником ударного навантаження. Ця перевага особливо помітно після декількох років експлуатації.

Листовий профільований пластик ОНДЕКС застосовується для одношарових добре провітрюваних конструкцій, з широким діапазоном використання в промисловому і сільськогосподарському будівництві: світлові вікна в покрівлі, теплиці, оранжерей, криті парковки, авто навіси, перегородки, садові навіси та ін.

Листи мають різний за формою і розмірам профіль, мають різну товщину і виконуються в прозорому, напівпрозорому і непрозорому кольоровому виконанні.

Листи ” Ондекс” мають малу вагу, інертний хімічний склад.  Відносяться до класу горючості Г2(ГОСТ 30244-94) і поширення полум’я РП1(ГОСТ 30444-97) і відповідають вимогам пожежної безпеки, встановленим в СНиП 21-01-97, СНиП 2.08.02-89.

Пластик успішно протистоїть кислотним дощам, вітрам і бактеріям. Листи не придатні в їжу для гризунів і паразитів.

Можливість згинати листи, а також монтувати без використання спеціальних кріпильних систем, дозволяє застосовувати “Ondex” для створення легких прозорих і герметичних споруд зі значною економією на несних конструкціях.