Міжнародна виставка нерухомості MIPIM в Каннах проходить щорічно з 1990 року і служить ідеальним майданчиком для встановлення нових контактів і укладення вигідних угод. Учасниками міжнародної виставки нерухомості MIPIM в Каннах є представники місцевої влади, інвестори, професійні риелторы, архітектори, представники індустрії гостинності. Наступний випуск виставки нерухомості MIPIM в Каннах пройде з 6 по 9 березня в міському виставковому центрі.

Що таке MIPIM? Всесвітня виставка нерухомості Головна подія для фахівців з нерухомості зі всього світу.

MIPIM є міжнародним форумом з питань нерухомості. Це місце зустрічі керівників компаній зі всього світу, що дозволяє їм встановлювати довгострокові ділові контакти, представляти один одному нові проекти і закладати основи плідної співпраці.

Упродовж чотирьох днів MIPIM представляє майбутнє ринку нерухомості, що швидко розвивається, що дозволяє його учасникам реально поглянути на розвиток глобального ринку, вивести свої компанії на міжнародний рівень і ознайомити присутніх зі своїми проектами.

Ключова інформація і можливості

Відкрийте для себе нові проекти і можливості 2012 року: RE Invest – саміт інвесторів у рамках виставки; Зона, присвячена проектам у сфері логістики; Зона, присвячена інноваційним проектам в області будівництва, Германію, – в якості “країни шани” на МИПИМ 2012; оновлена он-лайн база учасників виставки.
У Вас є унікальна можливість зустрітися з девелоперами(1 316 компаній в 2011 році), що цікавлять Вас, і представниками адміністрацій Російських регіонів, які зацікавлені в співпраці з інвесторами і новими партнерами.
Ви можете відкрити для себе нових потенційних партнерів під час спеціальних заходів, присвячених пошуку і встановленню ділових контактів : сесії формату Link in, Вечір з нагоди відкриття виставки і Церемонія вручення нагород.
Відкрийте для себе останні тренди ринку нерухомості, дізнайтеся про нові стратегії і інновації, відвідавши цікаві Вам сесії нашої великої програми конференцій
ФАКТИ І ЦИФРИ

Кількість учасників 18622
Кінцеві користувачі і інвестори 4274
Країни 90
Журналісти 427

Місто проведення     Канни(Франція)
Місце проведення     Palais des Festivals et des Congrиs
Перша виставка         1990
Періодичність         щорічно
Дати проведення     06.03.2012 – 09.03.2012
Організатор         Reed Midem
BP 572
75726 Paris Cedex 15
Fon: +33-1-41904400 · Fax: +33-1-41904450
http://www.reedmidem.com
Проектная група         http://www.mipim.com
Промышленная класифікація         Сфера послуг
Продукти         консалтинг, нерухомість, іпотека, кредитування
Час роботи         09: 00-19: 00.