Бетономешалка (бетоносмеситель) принудительного перемешивания

Класифікація машин змішувачів позиціонується за наступними ознаками: умови експлуатації, режим роботи, спосіб змішування.

Бетонозмішувач, за своїми експлуатаційними показниками, можна розділити на пересувні і стаціонарні.

Напруга, В380
Потужність, кВт18,5
Об'єм0,75/0,5
Габаритні розміри, мм 2600/2400/1760
Маса, кг3050
Особливе місце серед різноманіття ,бетонозмішувального устаткування займає бетонозмішувач примусового перемішування. Цей вид бетонозмішувача застосовується у будівництві і виробництві будівельних матеріалів для виготовлення бетонної суміші і будівельного розчину. Виготовлення якісної бетонної суміші – це не лише точна характеристика компонентів і правильне дозування, але і їх ретельне змішування між собою.

Завдяки взаємному розташуванню лопатей на лопатевих валах і кутовому розвороту лопаток(45 градусів), утворюється переривчаста гвинтова поверхня. Вали бетонозмішувача синхронно обертаються на зустріч один до одного, а лопаті  перемішують завантажені в ємність матеріали. Розташування лопатей дозволяє змішувати зустрічні потоки маси, що йдуть в поперечному напрямі більше інтенсивно, ніж потоки місткості, що йдуть уздовж самого корпусу.

Ця техніка змішування, дозволяє досягти потрібної однорідності. Привід бетонозмішувача призначений для запуску електродвигуна, редуктора, зрівняльної муфти, а так само зубчастої передачі. Витрата потужності, необхідна для приводу бетонозмішувача примусового перемішування, у багато разів вище, приміром, потужності використовуваної для приводу бетонозмішувачей гравітаційного типу з однаковою потужністю і продуктивністю.
Замовити обладнення можно у підприємства *Нартекс* Одеса
за тел. (+380)48-780-01-77, (+380)67-518-40-68 .