Навіщо потрібна система відеоспостереження в офісі? Як вона виглядає і що, вдає із себе? Такі питання завжди виникають у власників компаній, бізнесменів і керівників. Для того що б Ваш офіс був під надійним захистом і Ваші документи, гроші і майно залишалися в цілості й схоронності, Вам просто не обійтися без сучасної системи відеостеження. У наш час діловим людям просто необхідно бути впевненим у безпеці свого бізнесу і майна. І так, для чого ж встановлюються камери відеоспостереження?

Є два основних напрямки використання відеокамер у офісах. Залежно від цього підбираються системи пристроїв і технічне обладнання так, що б максимально від відеосистеми Ви отримали необхідне. Перша причина, це звичайно ж безпеку Вашого офісу.

 

 

Після закінчення робочого дня, коли всі співробітники покинули приміщення, в офісі залишається надійна система відеоспостереження, яка взяла на себе функцію безперервної зйомки і спостереження за тим, що відбувається в офісі під час Вашої відсутності. Камери відеонагляду оснащені інфрачервоним підсвічуванням для зйомки в темряві.

Так само системи відеоспостереження оснащені датчиками руху, які фіксують будь-яку активність в приміщенні і транслюють відео-картинку того, що відбувається Вам прямо на мобільний пристрій, телефон, планшет або комп’ютер. І Ви завжди будете в курсі всього, що відбувається на об’єкті, що охороняється. Так само в офісах часто зберігаються документи і конфіденційна інформація на комп’ютерах та інших носіях. І будь-хто, хто увійшов до офісу може легко взяти її і винести.

Друга причина, по якій необхідно встановити відеокамери в Вашому офісі це контроль технічних процесів і дотримання робочого розпорядку, і виконання своїх обов’язків співробітниками. Ви зможете в будь-який час з будь-якої частини світу під час Вашої відсутності контролювати роботу співробітників.

 

 

Найчастіше особливо під час відсутності керівництва, співробітники офісу можуть більше проводити робочого часу сидячи в соціальних мережах, на сайтах знайомств, розмовляючи по телефону або на курилках. У таких ситуаціях рівень виробництва знижується, і власники бізнесу можуть зазнати збитків. Тому в офісах краще встановити систему відеоспостереження. Ви завжди зможете бути в курсі того чим же насправді зайняті Ваші співробітники і в будь-який час зможете виправити ситуацію. Навіть наявність відеокамер в офісі вже дисциплінує Ваших співробітників.