У культурі нашого народу продовжує залишатися традиція поховання померлих у могилах. Донедавна в деяких регіонах України і європейських країнах користувалися значною популярністю великі гробниці, але сьогодні все частіше вибираються надгробні пам’ятники або меморіальні комплекси.

При виборі пам’ятника слід звернути увагу на кілька важливих моментів. По-перше, розмір замовленої надгробної плити повинен бути пристосований до доступного простору на цвинтарі, інакше може бути проблема з встановленням.

 

Іншою проблемою є вибір матеріалу, з якого надгробок зроблений. Звичайно, у цьому випадку рекомендовано уникати моделі з мармуру. Це дійсно гарний матеріал, але не для нашого клімату, через який мармур швидко погіршується. Через десять років, ви можете виявити, що вам доведеться замінити всі, із цієї причини, краще відразу поставити граніт. Граніт має високу стійкість до атмосферних впливів, надійність і елегантність. Вибираючи граніт, слід бути обережним, тому що пам’ятники, уже імпортують із Китаю. Вони набагато дешевше, чим вітчизняні, але, на жаль, їх якість далека від ідеалу.

 

 

 

Гранітні пам’ятники від вітчизняного виробника

 

Каменеобробна компанія Граніт™ забезпечує розуміння, м’якість і відкритість стосовно кожного індивідуального замовлення. Усі вироби створені з високої якості граніту, що робить кожний пам’ятник стійким до впливу погодних умов.

 

Вам буде гарантоване виготовлення надгробка відповідно до ваших очікувань, за рахунок використання сучасного встаткування, тому Граніт™ може задовольнити самі складні завдання. Щоб вибрати найбільш підходящий надгробок простий гляньте на каталог пам’ятників на могилу, де представлені всі зразки гранітних виробів. Постійна експозиція складається з більш ніж 100 надгробків, виконаних з різних видів граніту. Індивідуальні замовлення клієнта не є перешкодою. Ціна може містити в собі транспортування й професійну установку.

 

 

3D дизайн пам’ятника!

 

Для того, щоб задовольнити очікування своїх клієнтів “Granite.ua” може запропонувати 3D систему автоматизованого проектування. Дуже часто буває так, що важко собі представити остаточний вид надгробка. За допомогою комп’ютерного дизайну дається можливість швидкої зміни кольору, пропорції й типу обробки. Намальовані на комп’ютері 3D – дизайн, можна вільно обертати, збільшувати, і при необхідності коректувати.