Кінцева вартість нового будинку залежить від багатьох параметрів, і для задоволення попиту покупців різних соціальних груп сучасний ринок нерухомості готовий запропонувати новобудови у Чернівцях різної цінової категорії.

1budУ кожної людини різне трактування поняття «комфортне житло», і оцінка таких критеріїв, як планування квартири, територіальне розміщення, в більшості своїй, суто суб’єктивна. В першу чергу, для людини важливо, щоб житло було затишним, просторим, світлим – все, що можна виразити словом «комфорт», і розташовувалося в районі з розвиненою інфраструктурою. Кінцева вартість нового будинку залежить від багатьох параметрів, і для задоволення попиту покупців різних соціальних груп сучасний ринок нерухомості готовий запропонувати новобудови у Чернівцях різної цінової категорії. І для того, щоб таке відповідальне питання, як вибір і придбання квартири, приніс нам тільки позитивні емоції, дуже важливо не допустити помилки з вибором компанії-забудовника.

anima-domРинок нерухомості в Чернівцях сьогодні динамічно розвиваються і є дуже перспективним. Щорічно здається в експлуатацію велику кількість будинків як бюджетних, так і елітних, і саме тому найбільш успішні компанії України прагнуть запропонувати тут свої послуги. Компанія “Сузір’я” (Suzirya-ltd) на даний момент по праву позиціонує себе як одна з провідних компаній України в даному сегменті послуг. Філософія діяльності компанії традиційна для сучасної успішної бізнес-структури – це створення нового житла або реконструкція вторинного житлового фонду із застосуванням передових світових технологій будівництва і матеріалів, повномасштабний розвиток інфраструктури району в розрізі розвитку міста в цілому з комплексним благоустроєм.

[box color=”white” icon=”information”]Оскільки одним з напрямків роботи нашої компанії є продаж нерухомості в житлових комплексах Чернівців, ми надамо допомогу у виборі квартири в будь-якому з вже існуючих проектів або в тих проектах, що тільки планують бути реалізованими. Яким би не був Ваш вибір, чи то квартира у Чернівцях в будинку бізнес-класу, чи то новобудова класу “люкс”, або Вас цікавить більш бюджетний варіант житла – ми зможемо запропонувати вам кілька варіантів, з яких Ви і виберете оптимальний.[/box]

Прагнення до мінімізації можливих ризиків і розумне скорочення термінів будівництва, гарантія якості виконання робіт і використання передових технологій – це ті критерії, завдяки яким “Сузір’я” (Suzirya-ltd) домоглася довіри на ринку нерухомості нашої країни, і які дозволяють їй успішно функціонувати і в даний час. Користуватись послугами даної компанії чи ні – вирішувати Вам, проте, обираючи компанію-забудовника, обов’язково ознайомтесь з усіма їх сертифікатами і вимагайте гарантій, аби придбання нового житла було для Вас лише приємною подією.