Ви вирішили придбати нову квартиру для власного проживання чи у якості пасивного доходу. Вам потрібно визначити її ціну. Експертна оцінка квартири оценка-киев.укр допомагає прорахувати і визначити не тільки ринкову вартість, а також з’ясувати, які фактори можуть вплинути на формування ціни. Така послуга буде корисною не тільки для покупця, а також і для продавця.

В даній статті ми дізнаємося, що важливо знати продавцю, а нащо потрібно орієнтуватися покупцю при укладанні договору купівлі-продажу, тобто при виборі квартири. Що потрібно знати, щоб вдало продати продавцю, а покупцю вигідно купити квартиру. Кому цікаво, рухаємось далі.

Що потрібно знати продавцю?

Продавець повинен розуміти, що від того, де розташована його нерухомість, залежить цінність його активу. Якщо це майно розташоване в центрі, то це 90% успіху продажу. Якщо це житло розташоване на околиці, то продати буде складніше і потрібно використовувати «основну артилерію». Вивчіть досконало переваги Вашого мікрорайону, будинку. Ви маєте знати де найближче розташована лікарня, школа, вищий навчальний заклад, магазин чи супермаркет, торговий центр, парк або озеро, тренажерний зал. Потрібно знати і відстань до метрополітену чи інших зупинок громадського транспорту. Вивчіть цю інформацію досконало і презентуйте свою нерухомість, як перспективну і вигідну для інвестувань. Покупець має знати, чому він купить саме Ваш об’єкт і в чому його переваги над іншим майно схожого типу.

Експертна грошова оцінка нерухомості враховує два основних фактори: фізичний стан і місце розташування. Все інше не так важливе, як може здаватися Вам на перший погляд.

Що потрібно враховувати покупцю?

Покупцю потрібно обов’язково враховувати не тільки місце розташування, а і фізичний стан. Важливо, до якого типу нерухомості відноситься квартира: ринок новобудов (сучасна забудова) або вторинний ринок.

Поцікавтесь, який матеріал використано при будівництві багатоквартирного житлового будинку. Не рекомендуємо купувати квартири в панельних будинках. Краще орієнтуватися на цегляні будинки.

Завжди торгуйтесь. Вас за це ніхто не поб’є, а от заощадити на витратах може і вийти. Продавець може погодитись знизити ціну.

Знайдіть людину, яка допоможе Вам перевірити майно на наявність накладених обмежень і обтяжень. Якщо на житло накладено арешт – не купуйте його! Будьте обачливими, обережними і уважними! Дотримуючись цих елементарних правил, Ви придбаєте житло своєї мрії.

Якщо Вам потрібна експертна оцінка квартири, чи потрібно більше детально дізнатися про цю послугу, то читайте http://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-nedvyzhymosty-kyev-ukrayna/ цю статтю на сайті компанії «Хорив». Саме ця компанія має в штаті професійних експертів із оцінки житлової нерухомості. Радимо Вам проаналізувати відомості і дані даної статті.

Успіхів Вам в операціях із нерухомістю. Бажаємо вдало продати чи придбати собі житло.