1lvov

Львів найбільше українське місто з погляду населення й площі, і один із самих густонаселених районів в Україні. Населення становить більш 700 000 і постійно росте.

Прагнете купити квартиру у Львові? Home-Poster.net (Домашня афіша™) – Сама велика база даних квартир по районах міста Львова.

 

anima-lvov

 

Львів дуже привабливий історичний центр, культурний, політичний і економічний європейського масштабу, що залучає людей до нього не тільки населення нашої країни, але й громадян сусідніх європейських держав. Усі ці фактори впливають на хід первинного ринку житлової нерухомості, яка відносно швидко росте в співвідношенні з іншими містами. Проте, існують і інші фактори, які впливають на формування ціни на нерухомість.

У першому кварталі цього року знизилися пропозиції забудовників у середньому на десять відсотків у порівнянні з минулими роками. Масштаби скорочення залежать, звичайно, від самої політичної й економічної ситуації. Треба відзначити, що квартири на первинному ринку за минулий рік стали дешевше в кожному районі. Звичайно, за цим фактом ряд умов, пов’язаних зі споживчим настроєм, правил на фінансових ринках і загальної макроекономічної ситуації в нашій країні.

2anima-lvov

В останні ж пару місяців, продаж квартир у Львові залишилася на стабільному рівні. Ринок пропонує більш дорогі проекти, де квартири цінуються в середньому більш ніж 2500 за квадратний метр. Незначне спостерігається збільшення цін у середньому 2200 за квадрат при покупці квартири в нових житлових комплексах. Самими популярними серед клієнтів як і раніше користуються двокімнатні квартири з невеликою площею, що мають ціну від 30 000 -35 000.

У нових новобудовах, зараз багато маленьких двійок. Забудовники зменшують метраж в деяких проектах. Чому? Така компактна двокімнатна квартира, як правило, вибирається молодим подружжям в якості першого сімейного гнізда або для інвестицій – в оренду.

Центр є одним з найпривабливіших районів. Там, вибір далеко пов’язаний з високими витратами. Проте, проявляється підвищений інтерес до високих стандартів квартир із площею більш 60 квадратних метрів у більш дорогих районах. Прогнози на продаж у цей час близькі до очікувань і фінансовим можливостям покупців, і дуже високим попитом.

 

 

3anima-lvov

 

Купити, продати, обміняти або орендувати квартиру завжди допоможе портал нерухомості “home-poster.net“.