Новобудови Львова 2018 року: Житловий комплекс Семицвіт

«Семицвіт» — мабуть, одне з найвідоміших будівництв Львова.

«Семицвіт» зручно розташувався в границях Львова, складається з 11 багатоквартирних будинків. У межах кварталу зелені пагорби, Собор Святого Юри, 15 хвилин ходьби до Оперного театру. Офіційний сайт – semycvit.com.

Тут буде дуже добре кожному, і от чому: чудовий вид і планування, розвинена інфраструктура. Теплі й затишні сучасні будинки з низьким енергоспоживанням. Чесні ціни й розстрочка. У пішохідній доступності, буде перебувати дитячий садок, супермаркет, крамнички, дитячий майданчик, зелені насадження (газони й клумби) також передбачені.

Безпека в ЖК

У житловому комплексі безпека буде на вищому рівні. Цьому сприяє відеоспостереження, огородження всієї тереторіі й участь у кожному під’їзді будинку консьєрж-службы.

Паркінг

Для власників транспортних засобів створюються всі зручні умови. Проект будівництва включає будівницство підземного (кілька рівнів) і надземного паркінга.

Забудовник

Будівельна компанія « Інтергал-Буд» – одна із самих успішних в Україні, відносить цей житловий комплекс до комфортного доступного житла, вартість квадратного метра при цьому відповідна — від 14500 грн. Проектувальники компанії « Інтергал-Буд» обіцяють в цих будинках втілити ідею максимального комфорту й продуманості. При цьому забудовник особливу увагу приділяє екології й біодизайну, більш детально на сайті https://semycvit.com/.

Зараз активно ведеться будівництво будинків кварталу. Ще споруджувані квартири можна придбати, сплативши 30% вартості. Покупець також взмозі сплатити всі 100%, оплата передбачена в національній валюті – гривні.

Якщо Вас зацікавило житло в ЖК«Семицвіт» міста Львова, то за більш докладною інформацією про покупку нерухомості звертайтеся у відділ продажів, подзвонивши на номери (032) 231406070, (096)2971161, або відвідавши офіс за адресою вул. Шевченка,60.