Скачать бесплатные строительные программы

AutoCAD LT® в області креслення і деталізації дозволяють ефективно реалізовувати проектні ідеї, оптимізувати робочий процес, а також організовувати спільну роботу. AutoCAD LT – це професійне рішення, що підтримує галузеві стандарти і дозволяє значно підвищити продуктивність праці проектувальника.

AutoCAD LT програмний комплек розроблений  Autodesk, один з провідних програмних комплексів в створенні креслень. Візуалізація в 2D допоможе спростити роботу проектувальникові в створенні складних креслень.
Установка і підтримка взаємозв’язків між елементами масиву дозволяють значно економити час. Об’єкти можуть групуватися уздовж заданої траєкторії(а не тільки як прямокутний або круговий масив), що дозволяє економити велику кількість часу при створенні концептуальних проектів і формуванні документації. Для зміни кількості об’єктів і відстані між ними можна використати ручки. У масиві допускається переміщати і замінювати окремі елементи незалежно від інших. Перевизначення відміняються за допомогою опції скидання.
Програма проста в установці і обслуговуванні. Постійно оновлюється.
На даний момент існує актуальніша версія програми – AutoCAD LT 2012.