1kup-kvartir

Як затверджують експерти, під кінець року ціни на житло, повинні бути стабільними, а відновлення ринку нерухомості можна чекати після новорічних свят.

У наступному році – усе буде залежати від економічної ситуації в країні й у побуті. Якщо ситуація стабілізується таким чином, попит на житло, а саме продаж квартир у львові, Київі, чи іншому місті України, суттєво зросте. На сьогоднішній день ціни на житло в найбільших містах змінилися за рік, у середньому на 2-3 відсотка.

[box color=”white” icon=”information”]Протягом декількох років, найбільш популярними є дво- і трикімнатні квартири. Кожний третій клієнт шукає трикімнатну квартиру.[/box]

anima-dom

Покупка квартири: що потрібно знати

З одного боку, наприклад купити квартиру у львові, а саме придбання житла, для більшості українців, найважливіша інвестиція в житті, з іншого боку, деякі ухвалюють дане рішення безвідповідально легко, без ретельного аналізу, і навіть всупереч логіці.

[highlighter color=”yellow” ]Загляньте в майбутнє[/highlighter]

На район, у якому планується придбання квартири у власність, ви повинні дивитися не тільки з погляду сьогоднішнього дня, але й наперед. Ідея полягає в тому, щоб побачити перспективи розвитку, протягом декількох років. Якщо планується будівництво нових торгових центрів, шкіл, дитячих садків – це добре. Але коли місцева влади, десь на окраїні планує будівництво сміттєпереробного комплексу, стадіону або пандуса для поставок у гіпермаркет (усе це звичайно перебільшуємо) – це не дуже гарні новини.
Дивлячись на квартиру, ви повинні врахувати ремонтні роботи, а саме узяти до уваги стан сантехники, електричної проводки і так далі.

[highlighter color=”yellow” ]Поміркуйте про квадратні метри[/highlighter]

Молоді люди часто не мають багато меблів і речей. Звичайно ідея мінімалізму сьогодні в моді, але що буде завтра? З кожним роком кількість речей буде, збільшуватися, чи вистачить вам тих квадратів житлової площі, на які ви згодні сьогодні? При плануванні розміру квартири, ураховуйте не тільки житлову, але й корисну площу.

[highlighter color=”yellow” ]Незабудьте про дітей[/highlighter]

Родини з дітьми повинні враховувати навіть із маленькими дітьми, близькість і якість середніх шкіл. Аналізуючи розташування житла й шкіл, потрібно уважно ознайомитися з безпечним маршрутом до дитячого садка, школи, роботи.

[highlighter color=”yellow” ]Холодний розрахунок[/highlighter]

Хоча емоції можуть взяти гору, в ухваленні остаточного рішення про придбання квартири, аналіз обраних пропозицій повинен проводитися самим ретельним образом, з холодним розрахунком тому що, немає права на помилку. Слід створити запис на папері, у якому описати плюси й мінуси житла, що купується, і заручатися підтримкою третьої сторони, які будуть оцінювати рішення прийняте вами з іншого погляду.

anim-nedv

Маєте намір купити квартиру у Львові? Скористайтеся зручним фільтром-пошуком, розташованим на сайті [highlighter color=”yellow” ]Home-Poster.net[/highlighter], з його допомогою ви швидко відсортуєте квартири львова по заданих вами критеріям.