Ориентировочная стоимость заказа цементного раствора в Запорожском регионе.

Прайс цены-  бетон, цемент, известковый раствор Запорожье

БЕТОН
Бетон(французьк. beton) – це будівельний матеріал, який отримують в результаті твердіння суміші цементу, піску, щебеня і води.
Залежно від міцності на стискування бетон ділиться на марки. Марку бетону визначають по межі міцності еталонного кубика з ребром 200 мм. Так, в Україні при будівництві застосовують наступні марки бетону : ” 500″, ” 400″, ” 300″, ” 250″, ” 150″, ” 100″ і нижче. Вибір марки залежить від тих умов, в яких працюватиме бетон. У ряді випадків бетон може містити спеціальні добавки.

ЗАЛІЗОБЕТОН
Залізобетон – Штучний будівельний матеріал, що складається із сталевого арматурного каркаса залитого бетоном.
ЗБК – це залізобетонні конструкції.Плити перекриттів(пустотні і ребристі), перемички, елементи огорож, підвалів і фундаментів, плити дорожніх покриттів, деталі колодязів і стовпи освітлення – усе це вироби із залізобетону. Очевидно, що кожен залізобетонний виріб має характерну для нього систему армування, рецептуру бетону і технологію виготовлення.

ЦЕМЕНТНИЙ РОЗЧИН
Цементний розчин залежно від марки цементу може мати співвідношення з піском від 1: 3 до 1: 9(по масі). Готують цементний розчин взаводских умовах, як правило при виготовленні використовують не сіяний річковий пісок, цемент і воду. Має чималу в’яжучу і довговічну властивість. Цементний розчин швидко схоплюється, тому його не можна зберігати тривалий час. Застосовується для заливки стиків між фундаментними блоками, часткового обштукатурювання бетонних поверхонь, стягування підлог і так далі. Популярні марки(100) (150) (200).

ВАПНЯНИЙ РОЗЧИН
Вапняні розчини для кладки і штукатурки складаються з суміші гашеного вапна і річкового піску в співвідношенні від 1: 2 до 1: 3. У заводських умовах розчин ретельно перемішують до однорідної маси і робочої густини. Під робочою мається на увазі така густина, коли розчин не стікає з лопати і в той же час настільки рухливий, що без великої напруги вичавлюється зі шва кладки. Заповнювачем у вапняних розчинах кладок зазвичай служить пісок з величиною зерен не більше 1 мм.

В деяких випадках у вапняний розчин, безпосередньо перед кладкою або штукатуркою, додають невелику частку цементу(залежно від марки приблизно 1: 10). Це надає розчину велику міцність і швидке схоплювання.

При використанні розчину з цементом цеглину або стіну змочують водою. Це робиться для того, щоб цеглина не вбирала воду з розчину і розчин зміг рівномірно схопитися при цьому забезпечити міцність стіни.

Раствор МаркаЕдин. Изм.Цена грн.
М 50куб. м328
М 75куб. м360
М 100куб. м450
М 150куб. м500
М 200куб. м550
Раствор Известковыйкуб. м360
Доставка растворагрн/час150