ТзОВ “Снєжка-Україна” вже 10 років успішно працює на лакофарбовому ринку України.

Продукція “Sniezka” вперше потрапила на український ринок в середині 90-х років і швидко завоювала довіру і симпатії широкого кола споживачів, як якісна продукція за доступною ціною. Враховуючи популярність торгової марки і великий об’єм продаж в Україні засновники польської фабрики FFiL Sniezka S.A. спільно з українськими партнерами вирішили відкрити власне виробництво продукції в Україні.

В листопаді 1999 році на території спеціальної економічної зони “ЯВОРІВ” спільно з українськими партнерами був заснований завод “Снєжка-Україна”. Перша партія продукції ТзОВ „Снєжка-Україна” була випущена в серпні 2000 року.

За цей період підприємство значно збільшило об’єми виробництва. Завдяки ініціативності керівників та відданій праці всього колективу підприємство активно розвивалося і за короткий час стало лідером своєї галузі. Так уже третій рік поспіль ТзОВ “Снєжка-Україна” утримує лідерство серед вітчизняних виробників лакофарбової продукції в Україні. Таких результатів компанія досягла завдяки грамотно продуманої і розробленої маркетингової стратегії реалізації продукції та добре налагодженої дистриб’юторської мережі, яка забезпечує наявність асортименту по всій території України.

Для безперебійного постачання продукції, восени 2008 року на підприємстві було відкрито новий, найсучаснійший у всій Групі “Sniezka” склад готової продукції. Сюди відвантажується і зберігається продукція як українського, так  і польського виробництва.

Основна мета заводу – це постійне удосконалення та контроль якості продукції, що випускається. При виготовленні виробів використовується високоякісна європейська сировина та прогресивні сучасні технології. Вся продукція заводу є екологічно чистою, цілком безпечною для здоров’я людини та довкілля. ТзОВ “Снєжка-Україна” єдина в Україні компанія, що має в своєму асортименті фарбу, яка не викликає подразнюючої, токсичної чи алергічної дії – “Снєжка ЕКО”.

ТзОВ „Снєжка-Україна” – це сучасний завод з виробництва водоемульсійних фарб, акрилових емалей, шпаклювальних мас, захисних та закріплюючо-грунтуючих засобів, клеїв.

Чимало жителів регіону одержали роботу, а їх сім’ї – засоби для існування. Робота на такому підприємстві гарантує стабільність і віру в майбутнє – оскільки завод випускає продукцію, яка користується попитом зараз і буде популярною завжди. Крім того, вона достойний конкурент імпортним аналогам. Це той випадок, коли можна гордитися за вітчизняного виробника.

Запорізька область
територіальний представник:

Гавриленко Сергій
телефон: 067-313-59-47
e-mail: sergiy.gavrylenko@sniezka.ua